Kordon; ISO 27001:2005 Bilgi Güvenliği Ve Yönetim Sistemi Belgesi Almaya Hak Kazanmıştır. Kordon Gümrük Müşavirliği A.Ş. ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele Yönetim sistemi Belgesi Almaya Hak Kazanmıştır. Yetkilendirilmiş Yükümlü Uygulamaları Danışmanlığı Veriyoruz. Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Canpolat, Türkiye Genç İşadamları Derneği Ege Şubesi Başkanlığına 2. kez seçildi. Kayseri ŞubemizOrganize San. Böl. 6. Cadde No : 3/7 Kayseri (Gümrük Müdürlüğü Yanı) adresinde faaliyetlerine başlamıştır.

Özel hizmet özel hisset...

Müşteri İlişkileri Politikamız;

Müşteri ilişkilerinde temel amacımız azami müşteri memnuniyeti sağlamak, müşterilerin tutum ve davranışlarını doğru anlamak, istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek, müşteri coşkusunu ve bağlılığını artırarak onlara daha iyi hizmet verebilmektir.

Kordon Grup, müşterileriyle uzun vadeli iş ilişkilerinde bulunmayı hedef edindiğinden müşteri memnuniyet düzeyini deneyimli personelimizle en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Sadık müşteri iyi hizmet alan müşteridir. Güçlü müşteri memnuniyeti oluşturmada müşteri ihtiyaçlarına uygun değeri yaratmanın önemli rolü vardır. Müşteriye verilen değeri göstermenin en doğru yolu yapılan hizmetin kendilerine sağlayacağı yararları en üst düzeyde tutulmasından geçer. Eğer fayda fazla ise müşteri memnuniyet değeri yüksek olacaktır. Firmamız verdiği tüm hizmetlerde yasal mevzuata uygun olarak müşterilerimizin çıkarlarını en üst düzeyde tutmaya ve bu sayede kar ve fayda oranlarını sürekli olarak artırmaya çalışmaktadır.

 
Kalite Belgelerimiz;
 
İş Süreçlerinin başarısı için  toplam kalite yönetimi, bilgi sistemleri yönetimi ve insan kaynakları yönetimi stratejik olarak sürekli yatırım yapılan süreçlerimizdendir.
 
Toplam kalite yönetiminin paydaş memnuniyetinin ötesine geçmemize destek olduğuna inanmaktayız. ISO9001 ile  temel yönetim yapımızı, ISO27001:2005 ile bilgi güvenliği altyapımızı ISO10002 ile Müşteri İlişkileri süreçlerimizi sürekli iyileştirmeye açık bir noktada standartlara uygun çerçevede  yönetmekteyiz. 
 
Şirketimiz, IT (Bilişim Teknolojisi) alt yapısına yaptığı yatırımlar ile. AB Gümrük ve Dış Ticaret uygulamaları eşzamanlı olarak izlenmekte ve bu anlamda meydana gelen gelişmeler Türk Gümrük ve Dış Ticaret mevzuatına paralel olarak anında sistemimize entegre edilmektedir.

Online Hizmetler

 En son teknoloji, donanım ve yazılım sistemleri kullanan KORDON Gümrük Müşavirliği, kurmuş olduğu online takip hizmeti ile müşterilerine anlık/eş zamanlı bilgi sağlama hizmeti sunmaktadır.

Bu sistem sayesinde müşterilerimiz, kendilerine sağlanan şifreler ile beyannamesinin hangi aşamada olduğunu anlık olarak görmekte ve gümrük işlemlerini internet ortamında takip ederek elektronik olarak arşivleyebilmektedir.

Online sistemimiz, müşterilerimizin tarafımızca gerçekleşen tüm işlemlerini telefon trafiğine ihtiyaç duymadan çevrimiçi olarak görüntüleyebilmeleri, öneri destek ve şikayet kayıtlarını çevrimiçi olarak açıp takibini yapabilmeleri, müşteri temsilcisine görev atayabilmeve takip, carilerini görüp kendi hesaplarına ekleyebilmeleri, internetin olduğu her yerden sistemimize bağlanarak işlem yapabilmelerine imkan sağlamaktadır.

Firmaya özel yapılacak bir entegrasyon ile tüm cari akışın muhasebe sistemlerine otomatik aktarılması sağlanmaktadır. Bu sayede kesilen fatura ve dekontlar Kordon Gümrük Müşavirliği sistemine eklendiğinde  cari akış bulunan firmanın carisine de eklenecek,  fatura işlemekte ve mutabakatsızlıklarda yaşanan zaman kaybı önlenecektir.

10002 standardımız gereği telefonlarımız kayıt altına alınmakta ve denetim komisyonu tarafından dinlenip müşteri temsilcilerinin müşteri memnuniyeti ölçülmektedir.

Copyrights © 2021