Online Hizmetler

Online Hizmetler

 En son teknoloji, donanım ve yazılım sistemleri kullanan KORDON Gümrük Müşavirliği, kurmuş olduğu online takip hizmeti ile müşterilerine anlık/eş zamanlı bilgi sağlama hizmeti sunmaktadır.

Bu sistem sayesinde müşterilerimiz, kendilerine sağlanan şifreler ile beyannamesinin hangi aşamada olduğunu anlık olarak görmekte ve gümrük işlemlerini internet ortamında takip ederek elektronik olarak arşivleyebilmektedir.

Online sistemimiz, müşterilerimizin tarafımızca gerçekleşen tüm işlemlerini telefon trafiğine ihtiyaç duymadan çevrimiçi olarak görüntüleyebilmeleri, öneri destek ve şikayet kayıtlarını çevrimiçi olarak açıp takibini yapabilmeleri, müşteri temsilcisine görev atayabilmeve takip, carilerini görüp kendi hesaplarına ekleyebilmeleri, internetin olduğu her yerden sistemimize bağlanarak işlem yapabilmelerine imkan sağlamaktadır.

Firmaya özel yapılacak bir entegrasyon ile tüm cari akışın muhasebe sistemlerine otomatik aktarılması sağlanmaktadır. Bu sayede kesilen fatura ve dekontlar Kordon Gümrük Müşavirliği sistemine eklendiğinde  cari akış bulunan firmanın carisine de eklenecek,  fatura işlemekte ve mutabakatsızlıklarda yaşanan zaman kaybı önlenecektir.

10002 standardımız gereği telefonlarımız kayıt altına alınmakta ve denetim komisyonu tarafından dinlenip müşteri temsilcilerinin müşteri memnuniyeti ölçülmektedir.

Copyrights © 2019